Kopen B82792C2475N365 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 80V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 42V |
| Size / Dimension: | 0.453" L x 0.413" W (11.50mm x 10.50mm) |
| Serie: | B82792 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | Horizontal, 8 Gull Wing |
| Andere namen: | 495-5771-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal lijnen: | 4 (Quad) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82792C2475N365 |
| Inductie @ Frequentie: | 4.7mH @ 10kHz |
| Impedantie @ Frequentie: | - |
| Hoogte (Max): | 0.287" (7.30mm) |
| filter Type: | Signal Line |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 4.7mH @ 10kHz 4 (Quad) Line Common Mode Choke Surface Mount 300mA DCR 700 mOhm (Typ) |
| Beschrijving: | CMC 4.7MH 300MA 4LN SMD |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 700 mOhm (Typ) |
| Card Dikte (mm): | 300mA |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |