Kopen B82793C2474N215 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 80V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 42V |
| Size / Dimension: | 0.280" L x 0.236" W (7.10mm x 6.00mm) |
| Serie: | B82793 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Horizontal, 4 Gull Wing |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal lijnen: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82793C2474N215 |
| Inductie @ Frequentie: | 470µH @ 100kHz |
| Impedantie @ Frequentie: | - |
| Hoogte (Max): | 0.189" (4.80mm) |
| filter Type: | Signal Line |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 470µH @ 100kHz 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 100mA DCR 350 mOhm (Typ) |
| Beschrijving: | CMC 470UH 100MA 4LN SMD |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 350 mOhm (Typ) |
| Card Dikte (mm): | 100mA |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |