Kopen BCAP2000 P270 K04 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 2.7V |
|---|---|
| Tolerantie: | - |
| Beëindiging: | Threaded Stud |
| Size / Dimension: | 2.390" Dia (60.70mm) |
| Serie: | K2 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial, Can - Screw Terminals |
| Andere namen: | 108386B 1182-1020 BCAP2000P270K04 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 65°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BCAP2000 P270 K04 |
| Lifetime @ Temp.: | 1500 Hrs @ 65°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 4.028" (102.30mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 2000F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Axial, Can - Screw Terminals 0.35 mOhm 1500 Hrs @ 65°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 0.35 mOhm |
| Beschrijving: | CAP 2000F 2.7V THREADED |
| Capaciteit: | 2000F |
| Email: | [email protected] |