Kopen BCX38CSTOA met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 60V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.25V @ 8mA, 800mA |
| transistor Type: | NPN - Darlington |
| Leverancier Device Pakket: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | E-Line-3 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BCX38CSTOA |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 60V 800mA 1W Through Hole E-Line (TO-92 compatible) |
| Beschrijving: | TRANS NPN DARL 60V 0.8A TO92-3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 10000 @ 500mA, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 800mA |
| Email: | [email protected] |