BFC233843225
Onderdeel nummer:
BFC233843225
Beschrijving:
CAP FILM 2.2UF 10% 800VDC RADIAL
Data papier:
BFC233843225.pdf
Invoering
Kopen BFC233843225 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:800V
Nominale spanning - AC:300V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.220" L x 0.827" W (31.00mm x 21.00mm)
Serie:MKP338 4
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222233843225
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC233843225
Afstand tussen de draden:1.083" (27.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):1.220" (31.00mm)
Kenmerken:X2 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:2.2µF ±10% Film Capacitor 300V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 2.2UF 10% 800VDC RADIAL
Capaciteit:2.2µF