BFC236711224
Onderdeel nummer:
BFC236711224
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC RADIAL
Data papier:
BFC236711224.pdf
Invoering
Kopen BFC236711224 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:63V
Nominale spanning - AC:40V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Serie:MKT367
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236711224
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236711224
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.374" (9.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.22µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC RADIAL
Capaciteit:0.22µF