BFC236826155
Onderdeel nummer:
BFC236826155
Beschrijving:
CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC RADIAL
Data papier:
BFC236826155.pdf
Invoering
Kopen BFC236826155 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
Serie:MKT368
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236826155
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236826155
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.709" (18.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:1.5µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC RADIAL
Capaciteit:1.5µF