BFC236861124
Onderdeel nummer:
BFC236861124
Beschrijving:
CAP FILM 0.12UF 10% 630VDC RAD
Data papier:
BFC236861124.pdf
Invoering
Kopen BFC236861124 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:250V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.283" W (26.00mm x 7.20mm)
Serie:MKT368
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236861124
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236861124
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.768" (19.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.12µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.12UF 10% 630VDC RAD
Capaciteit:0.12µF