BFC236918394
Onderdeel nummer:
BFC236918394
Beschrijving:
CAP FILM 0.39UF 10% 63VDC RADIAL
Data papier:
BFC236918394.pdf
Invoering
Kopen BFC236918394 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:63V
Nominale spanning - AC:40V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
Serie:MKT369
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236918394
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236918394
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.362" (9.20mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.39µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.39UF 10% 63VDC RADIAL
Capaciteit:0.39µF