BFC237015125
Onderdeel nummer:
BFC237015125
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP FILM 1.2UF 10% 63VDC RADIAL
Data papier:
BFC237015125.pdf
Invoering
Kopen BFC237015125 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:63V
Nominale spanning - AC:40V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serie:MKT370
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237015125
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237015125
Afstand tussen de draden:0.200" (5.08mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.433" (11.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:1.2µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1.2UF 10% 63VDC RADIAL
Capaciteit:1.2µF