BFC237015394
Onderdeel nummer:
BFC237015394
Beschrijving:
CAP FILM 0.39UF 10% 63VDC RADIAL
Data papier:
BFC237015394.pdf
Invoering
Kopen BFC237015394 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:63V
Nominale spanning - AC:40V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm)
Serie:MKT370
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237015394
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237015394
Afstand tussen de draden:0.200" (5.08mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.315" (8.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.39µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.39UF 10% 63VDC RADIAL
Capaciteit:0.39µF