BFC237016564
Onderdeel nummer:
BFC237016564
Beschrijving:
CAP FILM 0.56UF 5% 63VDC RADIAL
Data papier:
BFC237016564.pdf
Invoering
Kopen BFC237016564 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:63V
Nominale spanning - AC:40V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm)
Serie:MKT370
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237016564
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237016564
Afstand tussen de draden:0.200" (5.08mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.354" (9.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.56µF ±5% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.56UF 5% 63VDC RADIAL
Capaciteit:0.56µF