BFC237021223
BFC237021223
Onderdeel nummer:
BFC237021223
Beschrijving:
CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC RAD
Data papier:
BFC237021223.pdf
Invoering
Kopen BFC237021223 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Serie:MKT370
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2222 370 21223
BC1646
BFC2 370 21223
BFC2 370 21223
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237021223
Afstand tussen de draden:0.200" (5.08mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.256" (6.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.022µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC RAD
Capaciteit:0.022µF