BFC237026474
Onderdeel nummer:
BFC237026474
Beschrijving:
CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL
Data papier:
BFC237026474.pdf
Invoering
Kopen BFC237026474 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serie:MKT370
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237026474
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237026474
Afstand tussen de draden:0.200" (5.08mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.433" (11.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.47µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL
Capaciteit:0.47µF