Kopen BFC237042333 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 250V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 160V |
| Tolerantie: | ±5% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm) |
| Serie: | MKT370 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 2222 370 42333 2222-370-42333 222237042333 3010PH BFC2 370 42333 BFC2 370 42333 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BFC237042333 |
| Afstand tussen de draden: | 0.200" (5.08mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.033µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polyester, Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD |
| Capaciteit: | 0.033µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |