BFC237042333
BFC237042333
Onderdeel nummer:
BFC237042333
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Data papier:
BFC237042333.pdf
Invoering
Kopen BFC237042333 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm)
Serie:MKT370
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2222 370 42333
3010PH
BFC2 370 42333
BFC2 370 42333
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237042333
Afstand tussen de draden:0.200" (5.08mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.315" (8.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.033µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Capaciteit:0.033µF