BFC2370GH153
Onderdeel nummer:
BFC2370GH153
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Data papier:
BFC2370GH153.pdf
Invoering
Kopen BFC2370GH153 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:220V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm)
Serie:MKT370
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2222370GH153
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC2370GH153
Afstand tussen de draden:0.200" (5.08mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.354" (9.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.015µF ±10% Film Capacitor 220V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Capaciteit:0.015µF