Kopen BFC2370GI222 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 630V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 220V |
| Tolerantie: | ±5% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm) |
| Serie: | MKT370 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 2222370GI222 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BFC2370GI222 |
| Afstand tussen de draden: | 0.200" (5.08mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Kenmerken: | Long Life |
| Uitgebreide beschrijving: | 2200pF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polyester, Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 2200PF 5% 630VDC RADIAL |
| Capaciteit: | 2200pF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |