BFC237165154
Onderdeel nummer:
BFC237165154
Beschrijving:
CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC RAD
Data papier:
1.BFC237165154.pdf2.BFC237165154.pdf
Invoering
Kopen BFC237165154 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Serie:MKT371
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237165154
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237165154
Afstand tussen de draden:0.300" (7.62mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.728" (18.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.15µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC RAD
Capaciteit:0.15µF