BFC237266123
Onderdeel nummer:
BFC237266123
Beschrijving:
CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC RAD
Data papier:
BFC237266123.pdf
Invoering
Kopen BFC237266123 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:250V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
Serie:MKT372
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237266123
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237266123
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.728" (18.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.012µF ±5% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC RAD
Capaciteit:0.012µF