BFC237347274
Onderdeel nummer:
BFC237347274
Beschrijving:
CAP FILM 0.27UF 10% 250VDC RAD
Data papier:
BFC237347274.pdf
Invoering
Kopen BFC237347274 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Serie:MKT373
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237347274
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237347274
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.728" (18.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.27µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.27UF 10% 250VDC RAD
Capaciteit:0.27µF