Kopen BFC2373GL125MI met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 630V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 160V |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 1.024" L x 0.472" W (26.00mm x 12.00mm) |
| Serie: | MKT373M |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 2222373GL125MI |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BFC2373GL125MI |
| Afstand tussen de draden: | 0.886" (22.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.728" (18.50mm) |
| Kenmerken: | Long Life |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.2µF ±10% Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polyester, Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 1.2UF 10% 630VDC RADIAL |
| Capaciteit: | 1.2µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |