BFC237530223
Onderdeel nummer:
BFC237530223
Beschrijving:
CAP FILM 0.022UF 5% 1.6KVDC RAD
Data papier:
BFC237530223.pdf
Invoering
Kopen BFC237530223 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1600V (1.6kV)
Nominale spanning - AC:500V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.181" L x 0.374" W (30.00mm x 9.50mm)
Serie:KP/MKP 375
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237530223
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237530223
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.886" (22.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.022µF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.022UF 5% 1.6KVDC RAD
Capaciteit:0.022µF