BFC237678512
Onderdeel nummer:
BFC237678512
Beschrijving:
CAP FILM 5100PF 5% 1KVDC RADIAL
Data papier:
BFC237678512.pdf
Invoering
Kopen BFC237678512 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:400V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Serie:KP/MMKP 376
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237678512
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237678512
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.433" (11.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:5100pF ±5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 5100PF 5% 1KVDC RADIAL
Capaciteit:5100pF