BFC237954165
Onderdeel nummer:
BFC237954165
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP FILM 1.6UF 5% 400VDC RADIAL
Data papier:
BFC237954165.pdf
Invoering
Kopen BFC237954165 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:400V
Nominale spanning - AC:200V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm)
Serie:MKP379
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237954165
Temperatuur:-55°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237954165
Afstand tussen de draden:1.083" (27.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.906" (23.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:1.6µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1.6UF 5% 400VDC RADIAL
Capaciteit:1.6µF