BFC238301914
Onderdeel nummer:
BFC238301914
Beschrijving:
CAP FILM 0.91UF 5% 250VDC RADIAL
Data papier:
BFC238301914.pdf
Invoering
Kopen BFC238301914 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:125V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm)
Serie:MMKP383
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222238301914
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238301914
Afstand tussen de draden:1.083" (27.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.827" (21.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.91µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.91UF 5% 250VDC RADIAL
Capaciteit:0.91µF