BFC238312274
BFC238312274
Onderdeel nummer:
BFC238312274
Beschrijving:
CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL
Data papier:
BFC238312274.pdf
Invoering
Kopen BFC238312274 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:400V
Nominale spanning - AC:200V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm)
Serie:383
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2222 383 12274
BFC2 383 12274
BFC2 383 12274
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238312274
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.709" (18.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.27µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL
Capaciteit:0.27µF