BFC238362102
BFC238362102
Onderdeel nummer:
BFC238362102
Beschrijving:
CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL
Data papier:
BFC238362102.pdf
Invoering
Kopen BFC238362102 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:2000V (2kV)
Nominale spanning - AC:700V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Serie:383
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2222 383 62102
BFC2 383 62102
BFC2 383 62102
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238362102
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.433" (11.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:1000pF ±5% Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL
Capaciteit:1000pF