BFC238371112
Onderdeel nummer:
BFC238371112
Beschrijving:
CAP FILM 1100PF 5% 2.5KVDC RAD
Data papier:
BFC238371112.pdf
Invoering
Kopen BFC238371112 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:2500V (2.5kV)
Nominale spanning - AC:900V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
Serie:MMKP383
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222238371112
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238371112
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.610" (15.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:1100pF ±5% Film Capacitor 900V 2500V (2.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1100PF 5% 2.5KVDC RAD
Capaciteit:1100pF