Kopen BFC238600225 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 850V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 300V |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | Screw Terminals |
| Size / Dimension: | 1.732" L x 1.181" W (44.00mm x 30.00mm) |
| Serie: | MMKP386 |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | Rectangular Box |
| Andere namen: | 222238600225 |
| Temperatuur: | -50°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BFC238600225 |
| Afstand tussen de draden: | 0.894" (22.70mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.811" (46.00mm) |
| Kenmerken: | Long Life |
| Uitgebreide beschrijving: | 2.2µF ±10% Film Capacitor 300V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 6 mOhm |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 2.2UF 10% 850VDC SCREW |
| Capaciteit: | 2.2µF |
| toepassingen: | Snubber |
| Email: | [email protected] |