Kopen BFC241611104 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 63V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 25V |
| Tolerantie: | ±2% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm) |
| Serie: | MKP416 |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 2222 416 11104 222241611104 BFC2 416 11104 BFC2 416 11104 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 23 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BFC241611104 |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.11µF ±2% Film Capacitor 25V 63V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.11UF 2% 63VDC RADIAL |
| Capaciteit: | 0.11µF |
| toepassingen: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |