BFC246807225
Onderdeel nummer:
BFC246807225
Beschrijving:
CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC RADIAL
Data papier:
BFC246807225.pdf
Invoering
Kopen BFC246807225 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.295" W (26.00mm x 7.50mm)
Serie:MKT468
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222246807225
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC246807225
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.630" (16.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:2.2µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC RADIAL
Capaciteit:2.2µF