Kopen BFC246840274 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 630V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 250V |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 1.024" L x 0.354" W (26.00mm x 9.00mm) |
| Serie: | MKT468 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 222246840274 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BFC246840274 |
| Afstand tussen de draden: | 0.886" (22.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.27µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polyester, Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.27UF 10% 630VDC RAD |
| Capaciteit: | 0.27µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |