BFC246840274
Onderdeel nummer:
BFC246840274
Beschrijving:
CAP FILM 0.27UF 10% 630VDC RAD
Data papier:
BFC246840274.pdf
Invoering
Kopen BFC246840274 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:250V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.354" W (26.00mm x 9.00mm)
Serie:MKT468
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222246840274
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC246840274
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.27µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.27UF 10% 630VDC RAD
Capaciteit:0.27µF