Kopen BFC246922124 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 100V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 63V |
| Tolerantie: | ±5% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 0.492" L x 0.169" W (12.50mm x 4.30mm) |
| Serie: | MKT469 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 222246922124 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BFC246922124 |
| Afstand tussen de draden: | 0.394" (10.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.445" (11.30mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.12µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polyester, Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL |
| Capaciteit: | 0.12µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |