BFC246929563
Onderdeel nummer:
BFC246929563
Beschrijving:
CAP FILM 0.056UF 5% 100VDC RAD
Data papier:
BFC246929563.pdf
Invoering
Kopen BFC246929563 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
Serie:MKT469
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222246929563
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC246929563
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.728" (18.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.056µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.056UF 5% 100VDC RAD
Capaciteit:0.056µF