BFC247964273
Onderdeel nummer:
BFC247964273
Beschrijving:
CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD
Data papier:
BFC247964273.pdf
Invoering
Kopen BFC247964273 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:200V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.492" L x 0.256" W (12.50mm x 6.50mm)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222247964273
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC247964273
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.610" (15.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.027µF ±5% Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD
Capaciteit:0.027µF