BFC247964274
Onderdeel nummer:
BFC247964274
Beschrijving:
CAP FILM 0.27UF 5% 630VDC RADIAL
Data papier:
BFC247964274.pdf
Invoering
Kopen BFC247964274 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:200V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.374" W (26.00mm x 9.50mm)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222247964274
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC247964274
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.886" (22.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.27µF ±5% Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.27UF 5% 630VDC RADIAL
Capaciteit:0.27µF