Kopen BLF2425M7L100U met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Test: | 28V |
|---|---|
| Spanning - Nominale: | 65V |
| transistor Type: | LDMOS |
| Leverancier Device Pakket: | SOT502A |
| Serie: | - |
| Vermogen: | 20W |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | SOT-502A |
| Andere namen: | 934067899112 |
| ruisgetal: | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BLF2425M7L100U |
| Krijgen: | 18dB |
| Frequentie: | 2.3GHz ~ 2.4GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | RF Mosfet LDMOS 28V 900mA 2.3GHz ~ 2.4GHz 18dB 20W SOT502A |
| Beschrijving: | RF FET LDMOS 65V 18DB SOT502A |
| Huidige score: | - |
| Current - Test: | 900mA |
| Email: | [email protected] |