BP/FRN-R-25
Onderdeel nummer:
BP/FRN-R-25
Fabrikant:
Bussmann (Eaton)
Beschrijving:
FUSE TRON DUAL ELEMENT FUS
Data papier:
BP/FRN-R-25.pdf
Invoering
Kopen BP/FRN-R-25 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:125V
Nominale spanning - AC:250V
Size / Dimension:0.560" Dia x 2.00" L (14.22mm x 50.80mm)
Serie:Fusetron™ FRN
Reactietijd:Slow
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Cartridge, Non-Standard
Andere namen:BP-FRN-R-25
Temperatuur:-
montage Type:Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Smelting I²t:-
Fabrikant Standaard Levertijd:3 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BP/FRN-R-25
Fuse Type:Cartridge
Kenmerken:-
Beschrijving:FUSE TRON DUAL ELEMENT FUS
Huidige score:25A