Kopen BQ24167YFFR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Max): | 10V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 49-DSBGA (2.8x2.8) |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 49-UFBGA, DSBGA |
| Andere namen: | 296-36561-2 BQ24167YFFR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal cellen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BQ24167YFFR |
| Interface: | USB |
| Foutbescherming: | Over Temperature, Short Circuit |
| Uitgebreide beschrijving: | Charger IC Lithium-Ion 49-DSBGA (2.8x2.8) |
| Beschrijving: | IC BATT CHRG MGMT LI-ION 49DSBGA |
| Huidige - Oplaad: | Constant - Programmable |
| Laad Current - Max: | 2.5A |
| Batterijspanning: | 3.7V |
| Chemie van de accu: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |