Kopen BQ51011YFFT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4 V ~ 10 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 28-DSBGA (2.79x1.59) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 28-UFBGA, DSBGA |
| Andere namen: | 296-32042-6 |
| Temperatuur: | 0°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BQ51011YFFT |
| Uitgebreide beschrijving: | Wireless Power Receiver PMIC 28-DSBGA (2.79x1.59) |
| Beschrijving: | IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA |
| Current - Supply: | 1.5A |
| toepassingen: | Wireless Power Receiver |
| Email: | [email protected] |