Kopen BSP122,115 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 2V @ 1mA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-223 |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 2.5 Ohm @ 750mA, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 1.5W (Ta) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-261-4, TO-261AA |
| Andere namen: | 1727-5406-2 568-6849-2 568-6849-2-ND 934019820115 BSP122 T/R BSP122 T/R-ND BSP122,115-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BSP122,115 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 100pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 200V 550mA (Ta) 1.5W (Ta) Surface Mount SOT-223 |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 2.4V, 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 200V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 200V 0.55A SOT223 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 550mA (Ta) |
| Email: | [email protected] |