Kopen BZW04-28BRL met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Reverse Standoff (type): | 28.2V |
|---|---|
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp: | 45.7V |
| Spanning - Onderbreking (Min): | 31.4V |
| Type: | Zener |
| Leverancier Device Pakket: | DO-15 |
| Serie: | BZW04, TRANSIL™ |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 400W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BZW04-28BRL |
| Beschrijving: | TVS DIODE 28.2VWM 59VC DO15 |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 8.8A |
| Capacitieve @ Frequentie: | 255pF @ 1MHz |
| Bidirectionele kanalen: | 1 |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |