C300K2R0E
C300K2R0E
Onderdeel nummer:
C300K2R0E
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES CHAS MNT 2 OHM 10% 300W
Data papier:
C300K2R0E.pdf
Invoering
Kopen C300K2R0E met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±10%
temperatuurcoëfficiënt:±400ppm/°C
Size / Dimension:1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm)
Serie:Corrib®280
Weerstand (Ohm):2
Vermogen (Watt):300W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Tubular
Temperatuur:-55°C ~ 400°C
montage Feature:Brackets (not included)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:C300K2R0E
lead Style:Solder Lugs
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 2 OHM 10% 300W