C300KR10
Onderdeel nummer:
C300KR10
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES CHAS MNT 0.1 OHM 10% 300W
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
19181 Pieces
Data papier:
C300KR10.pdf
Invoering
Kopen C300KR10 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±10%
temperatuurcoëfficiënt:±400ppm/°C
Size / Dimension:1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm)
Serie:Corrib®280
Weerstand (Ohm):0.1
Vermogen (Watt):300W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Tubular
Andere namen:OHC300KR10
OHC300KR10-ND
Temperatuur:-55°C ~ 400°C
montage Feature:Brackets (not included)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:C300KR10
lead Style:Solder Lugs
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 0.1 OHM 10% 300W