Kopen CHM4DI met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning: | 690V |
|---|---|
| Klemtype: | Screw Terminal |
| Serie: | CH |
| oriëntering: | - |
| Aantal circuits: | 4 |
| montage Type: | DIN Rail |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CHM4DI |
| Type zekeringhouder: | Holder |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Fuse Size: | 0.394" Dia x 1.496" L (10mm x 38mm) |
| For Use With / Gerelateerde Producten: | MIDGET |
| Uitgebreide beschrijving: | Fuse Holder 32A 690V 4 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Beschrijving: | FUSE HLDR CART 690V 32A DIN RAIL |
| Huidige score: | 32A |
| Contact Material: | - |
| Contact Finish: | - |
| Email: | [email protected] |