Kopen CK06BX105KT/R met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 50V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Dikte (Max): | - |
| temperatuurcoëfficiënt: | BX |
| Size / Dimension: | 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) |
| Serie: | Military, MIL-C-11015, CK06 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 1001-2032-2 1001-2032-2-MIL C062K105K5X5CA7301 CK06BX105KTR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CK06BX105KT/R |
| lead Style: | Straight |
| Afstand tussen de draden: | 0.200" (5.08mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.300" (7.62mm) |
| Kenmerken: | Military |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX Radial |
| Beschrijving: | CAP CER 1UF 50V BX RADIAL |
| Capaciteit: | 1µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |