Kopen CM400HU-24F met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic: | 2.4V @ 15V, 400A |
| Leverancier Device Pakket: | Module |
| Serie: | IGBTMOD™ |
| Vermogen - Max: | 1600W |
| Verpakking / doos: | Module |
| Andere namen: | 835-1094 CM400HU-24F-ND CM400HU24F |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC Thermistor: | No |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CM400HU-24F |
| Input capaciteit (Cies) @ Vce: | 160nF @ 10V |
| Invoer: | Standard |
| IGBT Type: | Trench |
| Uitgebreide beschrijving: | IGBT Module Trench Single 1200V 400A 1600W Chassis Mount Module |
| Beschrijving: | IGBT MOD SGL 1200V 400A F SER |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 2mA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 400A |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |