CP82C54-12
CP82C54-12
Onderdeel nummer:
CP82C54-12
Fabrikant:
Intersil
Beschrijving:
IC OSC PROG TIMER 12MHZ 24DIP
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
15956 Pieces
Data papier:
CP82C54-12.pdf
Invoering
Kopen CP82C54-12 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:4.5 V ~ 5.5 V
Type:Programmable Timer
Leverancier Device Pakket:24-PDIP
Serie:-
Packaging:Tube
Verpakking / doos:24-DIP (0.600", 15.24mm)
Temperatuur:0°C ~ 70°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:CP82C54-12
Frequentie:12MHz
Uitgebreide beschrijving:Programmable Timer IC 12MHz 24-DIP (0.600", 15.24mm)
Beschrijving:IC OSC PROG TIMER 12MHZ 24DIP
Current - Supply:10mA