Kopen CPC1004N met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 0 ~ 100 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.2VDC |
| Klemtype: | Gull Wing |
| Leverancier Device Pakket: | 4-SOP |
| Serie: | CPC, OptoMOS® |
| Relaistype: | Relay |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 4-SOP (0.150", 3.81mm) |
| Output Type: | DC |
| Andere namen: | CLA154 |
| On-State Resistance (Max): | 4 Ohm |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CPC1004N |
| load Current: | 300mA |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.150", 3.81mm) |
| Beschrijving: | RELAY OPTOMOS SP-NO 300MA 4-SOP |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |