Kopen CPC1943GSTR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.2VDC |
| Klemtype: | Gull Wing |
| Leverancier Device Pakket: | 6-SMD |
| Serie: | CPC |
| Relaistype: | Relay |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | AC, Zero Cross |
| On-State Resistance (Max): | - |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CPC1943GSTR |
| load Current: | 500mA |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Beschrijving: | OPTOCOUPLER DUAL SCR-OUT 6-SMD |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |